• Infolinia (22) 51 52 111
  • Email: bok@simteq.pl
Twój koszyk jest pusty.

Bezpieczeństwo zakupów

Sklep Internetowy simteq.pl zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno gromadzonych danych jak i realizowanych płatności internetowych.

Bezpieczeństwo gromadzonych danych

Dane osobowe gromadzone przez Sklep Internetowy simteq.pl są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień, dokonywania rozliczeń oraz rozwiązywania ewentualnych reklamacji. Dane te nie są wykorzystywane do celów marketingowych oraz nie są przekazywane żadnym innym podmiotom. Chyba że wyrazisz na to zgodę. Wszelkie dane osobowe Klientów przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w zakładce Poltyka prywatności .

Bezpieczeństwo płatności internetowych

Płatności dokonywane w kanale płatności elektronicznych (karta, przelewy) realizowane są przez serwis Przelewy24. Sklep Internetowy simteq.pl nie rejestruje, ani nie przechowuje informacji związanych z kartami kredytowymi. Przelewy24 spełniają wymagania standardów PCI Complient, McAffe Secure, jest to gwarancją, iż powierzyłeś realizację swoich transakcji partnerowi godnemu zaufania. Aby uniemożliwić przechwycenie poufnych danych informacje o danych dostępu do kont bankowych są wprowadzane przez klientów wyłącznie na bezpiecznych stronach banku.

Szanujemy Twoją Prywatność !