• Infolinia (22) 51 52 111
  • Email: bok@simteq.pl
Twój koszyk jest pusty.

Czas realizacji zamówienia

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki - czas, w jakim Sklep skompletuje zamówienie i przekaże je przewoźnikowi realizującemu wybraną przez Klienta formę dostawy.

Przy każdym produkcie pokazany jest przybliżony termin wysyłki. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to za termin wysyłki przyjmuje się termin z produktu, który posiada najdłuższy termin wysyłki.
Termin wysyłki dotyczy dni roboczych. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dniu wolnym od pracy lub w święta, termin wysyłki, liczy się od następnego dnia roboczego po dniach wolnych.

Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14 jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Dla produktów oznaczonych "Na zamówienie", dostępność produktu ma wyłącznie charakter orientacyjny. Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność takich produktów u naszych dostawców, a właściwą datę wysyłki przekazujemy Państwu mailowo lub informujemy telefonicznie.
Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych.
Korzystając z opcji „odbiór osobisty" zamówiony i opłacony towar można odebrać także w punkcie odbioru osobistego w Warszawie, przy ul. Chełmżyńskiej 180.

 czas realizacji zamówienia = czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas realizacji przelewu a czas przygotowania zamówienia liczy się od dnia zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.