• Infolinia (22) 51 52 111
  • Email: bok@simteq.pl
Twój koszyk jest pusty.

Historia

Sklep Internetowy simteq.pl jest kanałem dystrybucji firmy VBH Polska, eksperta w dziedzinie okuć do okien i drzwi.

Początki działalności spółki VBH Polska sięgają roku 1992. W tym czasie zarząd wiodącego w dziedzinie handlu okuciami budowlanymi, niemieckiego koncernu VBH AG (Vereinigter Baubeschlag Handel), podjął decyzję o utworzeniu w Polsce dwóch podmiotów: w Warszawie i w Tarnowskich Górach. Obecnie siedziba główna firmy VBH Polska znajduje się w Warszawie jednak prężność i aktywność firmy oraz rosnący popyt na tego rodzaju usługi spowodował podjęcie decyzji o otwarciu kolejnych oddziałów w większych miastach na terenie całego kraju.

Spółka VBH Polska jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych do okien drewnianych i z PVC. Reagując na wymagania rynku wzbogaciliśmy naszą podstawową ofertę o szeroką paletę artykułów do produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. lakiery i impregnaty, klamki okienne i komplety drzwiowe, chemia budowlana, okapniki, uszczelki, zawiasy do okien i drzwi, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, zamki i rygle drzwiowe, wkręty i narzędzia do montażu stolarki itp. Potwierdzeniem prężnego rozwoju firmy jest wejście w sektory rynku, z którymi VBH nie było dotąd kojarzone, jak np.: obsługa dużych projektów budowlanych, okucia meblowe czy kompleksowe projektowanie i wyposażanie lakierni.

Podstawę obsługi klienta stanowi wyszkolony personel, pracujący zarówno w oddziałach, jak docierający bezpośrednio do klientów. Dynamika naszych działań w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług, unowocześniania organizacji, szybkiego reagowania na aktualne potrzeby rosnącego rynku jak również stały rozwój, ciągła analiza potrzeb naszych klientów i współuczestnictwo w tworzeniu postępu w budownictwie sprawiają, że VBH jest godnym partnerem w zakresie profesjonalnej obsługi klienta i fachowego doradztwa technicznego.