• Infolinia (22) 51 52 111
  • Email: bok@simteq.pl
Twój koszyk jest pusty.
Primer/Klej do taśm okiennych - 500 ml
cena brutto25.83
PROMOCJA
symbol
075465
producent
VBH
w opakowaniu
1
wysyłka
wysyłka jeszcze dziś
dostępność
na magazynie
ocena towaru
5 Star Rating: Recommended (5.0) 5.0 17
cena brutto25.83 zł
cena netto21.00 zł

Opis

Primer/Klej do taśm okiennych, przeznaczony do montażu stolarki otworowej w systemie trójwarstwowym. Umożliwia wykonanie trwałego połączenia taśm z różnymi powierzchniami. Środek może być stosowany do powierzchni takich jak: tworzywa sztuczne, większość metali, gazobeton, beton, płyty wiórowe i OSB, sklejki, płyty pilśniowe, materiały ceramiczne, pianki, wełny mineralne. Klej pozostaje neutralny w kontakcie z pianą poliuretanową oraz styropianem XPS i EPS. Preparat posiada właściwości gruntujące.
 
Sposób użycia:
Do celów aplikacji puszka powinna mieć temperaturę pokojową. Klejona powierzchnia powinna być odtłuszczona i wolna od zanieczyszczeń. Należy nanosić jedną lub dwie warstwy w zależności od potrzeb, większa ilość preparatu może wpływać negatywnie na klejone powierzchnie. Sugerowana odległość dyszy od klejonej powierzchni wynosi 7-14 cm. W celu poprawnej aplikacji preparatu należy dopilnować, aby zawór umiejscowiony był powyżej dna puszki. Po zaaplikowaniu odpowiedniej warstwy kleju należy odczekać 2-5 minut, a następnie równomiernie docisnąć materiał do powierzchni klejenia. Przed użyciem należy wykonać test na niewielkiej powierzchni, aby potwierdzić skuteczność spojenia w konkretnym przypadku. Po każdym użyciu należy oczyścić dozownik. W tym celu należy obrócić pojemnik do góry dnem i rozpylić resztę preparatu, aż do całkowitego opróżnienia dyszy. Jeżeli dojdzie do zapchania dyszy, należy ją zamoczyć na kilkadziesiąt sekund w rozpuszczalniku. Zaleca się aplikację w temperaturze od -7ºC do +35ºC.
 
Dane techniczne:
  • Okres magazynowania: 2 lata
  • Przechowywanie: przechowywać w temperaturze 14-35ºC, unikać przemrażania produktu. Długotrwałe przechowywanie w niskich temperaturach może uszkodzić substancję. Przed użyciem należy ogrzać pojemnik do temperatury pokojowej.
  • Kolor: jasnożółty
  • Cząstki stałe: 28-32%
  • Rozpuszczalnik: węglowodory
  • Odporność temperaturowa: 70ºC
  • Produkt łatwopalny
Ilość w kartonie 12 stz.
Kupujący kupili również